Koszyk

Buty biegowe damskie Asics GT-2000 5

Za ten produkt otrzymasz +327 punktów

Kup ten produkt za 14491 punktów


Cena: 574.99 326.03

Wyczyść

SKU: T757N-2001 Kategoria:

Dodatkowe informacje

 • Marka

  Asics

 • Rodzaj stopy

  Neutralna

  Pronująca

 • Przeznaczenie

  Asfalt

 • Przeznaczenie

  Trening

 • Waga obuwia

  300g

 • Drop

  10mm

 • Kolor główny

  Różowy

 • Opis

  Opis produktu

  Przeznaczenie:
  Wysokiej klasy obuwie treningowe zapewniający jeden z najwyższych dostępnych na rynku poziomów amortyzacji. Model ten zbudowany jest z przewiewnej siateczki, która zapewnia optymalne utrzymanie temperatury naszych stóp w trakcie treningu. Model ten wspiera stopę biegaczy z pronacją.

  Charakterystyka biegowa:
  Model ten bardzo dobrze prezentuje się podczas biegu. Zastosowany system  CLUTCH COUNTER zapewnia lepsze umocowanie pięty naszej stopy dzięki czemu nasz stopa lepiej trzyma się wnętrza buta. Wysoki komfort i przyczepność naszej stopy zapewnia wewnętrzna wkładka COMFORDRY, która utrzymuje naszą stopę zapobiegając jej przesuwaniu się w trakcie biegu a jednocześnie dba o zachowanie higieny wnętrza buta.

  Technologie

  ComforDry – wkładka zapewniająca lepszą przyczepność nasze stopy w trakcie treningu co zapobiega możliwości wystąpienia obtarć w trakcie biegu. Dodatkowym atutem wkładki jest ochrona naszej stopy i pochłanianie mikrowstrząsów.

  IGS® (Impact Guidance System) – System chroniący nasza stopę oraz wspomagający przetaczanie naszej stopy we wszystkich fazach biegu.

  SpEVA – Specjalistyczna pianka pochłaniająca, amortyzująca energię która pojawia się w trakcie kontaktu naszej stopy z podłożem, chroniąc strukturę mięśni naszych stóp.

  Rearfoot and Forefoot GEL – Specjalny system GEL umiejscowiony w punktach najbardziej narażonych na przeciążenia. System GEL pochłania dużą ilość energii chroniąc newralgiczne miejsca naszych stóp.

  Trusstic system – System wspomagający poprawę techniki biegu. Specjalistyczna wkładka naturalizuje technikę naszego biegu stymulując naszą stope do prawidłowego ułożenia w trakcie biegu.

  Light AHAR Sponge – Specjalna pianka umiejscowiona w punkach najbardziej narażonych na ścieranie.

  Guidance Line – To jeden z najbardziej zaawansowanych systemów wspomagających pracę naszej stopy w trakcie biegu. System ten wspomaga przetaczanie naszej stopy w trakcie biegu.

  AHAR+ – Specjalistyczna guma umiejscowiona na podeszwie buta. Dolna podeszwa pokryta jest niemal w całości gumą AHAR+ która dzięki swoim właściwością zapobiega ścieraniu się podeszwy buta.

  Dynamic DuoMax® – System stworzony z pianek o różnego rodzaju konsystencji. Zastosowanie pianek o różnym poziomie twardości pozwala na korekcję ułożenia naszej stopy w trakcie biegu, stymulując jej naturalny ruch w trakcie biegu

  GEL® – Najbardziej znany system pochłaniający znaczną ilość energii i mikrowstrząsów w trakcie trwania cyklu biegu. Gel został umiejscowiony w miejscach najbardziej narażonych na  przeciążenia.

  3M Reflective™ – liczne elementy odblaskowe zapewniające nam bezpieczeństwo podczas treningu w wieczornej porze.

  Zadaj pytanie

  Masz pytanie? Napisz do nas:

  Nasz zespół przyłoży wszelkich starań by jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje pytanie. Odpowiedź otrzymasz w przeciągu 24 godzin.


  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz opinię o “Buty biegowe damskie Asics GT-2000 5”