Koszyk

Buty biegowe męskie Asics GT-2000 5

Za ten produkt otrzymasz +326 punktów

Kup ten produkt za 14487 punktów


Cena: 599.90 325.94

Wyczyść

SKU: T708N - 9793 Kategoria:

Dodatkowe informacje

 • Marka

  Asics

 • Rodzaj stopy

  Neutralna

  Pronująca

 • Przeznaczenie

  Asfalt

 • Przeznaczenie

  Trening

 • Waga obuwia

  315g

 • Drop

  10mm

 • Kolor główny

  Czarny

  Niebieski

  Szary

 • Opis

  Opis produktu

  Przeznaczenie:
  Asics GT-2000 5 to profesjonalne obuwie biegowe o wysokim poziomie amortyzacji. Buty świetnie sprawdzą się podczas dłuższych treningów biegowych. Model GT-2000 szczególnie polecany jest osobą ceniącym sobie wysoki komfort treningu. System IGS, który został zastosowany w tym modelu sprawia że but znacznie lepiej układa się podczas biegu, oferując nam znaczną swobodę naszego kroku biegowego. Kolejnym niezwykle istotnym systemem zastosowanym w tym modelu jest system Guidance Line, który odpowiada za naturalne ułożenie naszej stopy i wspomaga jej przetaczanie. Guidance Line nie tylko poprawia nasz komfort ale i podnosi efektywność naszego biegu.

  Charakterystyka biegowa:
  Model ten jest kontynuacją serii GT-2000. But zapewnia nam znaczną stabilność w trakcie biegu. Wysoka amortyzacja sprawia iż but jest miękki. Stopa w jego wnętrzu czuje się pewnie dzięki zastosowaniu specjalistycznej wkładki dopasowującej się do jej powierzchni. Cholewka standardowo wykonana została z siateczki, która zapewnia nam wysoki poziom wentylacji, chroniąc nasze stopy przed przegrzaniem. W miejscach newralgicznych producent umieścił sporą ilość systemu GEL, który pochłania nadmiar energii chroniąc nasze stawy i mięśnie przed uszkodzeniem.

  Technologie

  ComforDry – trójwarstwowa wkładka, pozwala ona na lepsze dopasowanie wnętrza buta do naszej stopy, gwarantuje mniejsze zmęczenie naszych stóp i szybszą ich regenerację po treningową, zmniejsza także potliwość naszych stóp w trakcie trwającego wysiłku.

  IGS® (Impact Guidance System) – system zapewniający pełną swobodę naszej stopy w trakcie poszczególnych jej faz kroku. Zapewnia także wsparcie i dodatkową ochronę dla naszego podbicia stopy.

  SpEVA – specjalny materiał zapewniający lepsze odbicie stopy od podłoża, dodatkowo wzmacnia podeszwę buta zapobiegając pęknięciu podeszwy środkowej.

  Rearfoot and Forefoot GEL – system ten zapewnia wysokiej jakości absorpcję wstrząsów. Gel ten został umiejscowiony w strategicznej części obuwia, w części przyśrodkowej podeszwy dzięki czemu wszelkie wstrząsy towarzyszące w fazie lądowania oraz wybicia są minimalizowane.

  Trusstic system – system wspomagający kontrolę naszej stopy o nadmiernej pronacji. Jest to ekologiczny komponent znajdujący się w środkowej części buta. System ten stworzony jest z lekkich materiałów dzięki czemu nie obciąża dodatkowo konstrukcji buta.

  Light AHAR Sponge – wysokiej jakości pianka zapobiegająca nadmiernemu ścieraniu się podeszwy w miejscach najbardziej na to narażonych.

  Guidance Line – technologia zapewniająca naturalną technikę biegu, pozwala na efektywne przetaczanie naszej stopy. Współdziałając z ich naturalnym ułożeniem naszej stopy zapobiega wystąpieniu kontuzji. But pozwala na dużą swobodę wykonywania ruchów.

  AHAR+ – Specjalnego rodzaju guma, która została umieszczona w strategicznych miejscach na podeszwie buta. Zapewnia ona większy komfort oraz lekkość użytkowania obuwia.

  Dynamic DuoMax® – opatentowany przez Asics system kontroli kroku biegowego. System ten oparty jest na zastosowaniu dwóch materiałów o różnej sprężystości. System ten zapewnia lepszy poziom kontroli ułożenia naszej stopy w trakcie biegu korygując pojawiającą się pronację.

  GEL® – specjalnie wyprofilowana silikonowa wkładka umieszona tuż pod piętą oraz śródstopiem. Jej celem jest optymalizacja systemu amortyzacyjnego oraz redukcja sił działających podczas biegu.

  3M Reflective™ – elementy odblaskowe poprawiające widoczność oraz bezpieczeństwo podczas wieczornego treningu.

  Zadaj pytanie

  Masz pytanie? Napisz do nas:

  Nasz zespół przyłoży wszelkich starań by jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje pytanie. Odpowiedź otrzymasz w przeciągu 24 godzin.


  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz opinię o “Buty biegowe męskie Asics GT-2000 5”